Vi afholder hvert år 6 bestyrelsesmøder. To i efteråret, to i foråret og to i forbindelse med vores Elevmøde i August måned. Vi bestræber os på, at møderne holdes på Rødding Højskole.

Jens Vesterlund Mathiesen

Jens Vesterlund Mathiesen

Formand, Bestyrelsesmedlem

Kontakt:
Mail: jensvmathiesen@gmail.com
Telefon: 20875592

Mathilde Kjerkegaard Kristensen

Mathilde Kjerkegaard Kristensen

Næstformand, Bestyrelsesmedlem

Kontakt:
Mail: mathilde.k.kristensen@gmail.com
Telefon: 50952464

Rikke Louise Dahl Jensen

Rikke Louise Dahl Jensen

Sekretær og Medlemsadminstrator, Bestyrelsesmedlem

Kontakt:
Mail: rikke_dahl_1994@hotmail.com
Telefon: 20647388

Johan Knud Vad Knudsen

Johan Knud Vad Knudsen

Bestyrelsesmedlem

Kontakt:
Mail: johankvk@hotmail.com
Telefon: 51925198

Kasper Hansen

Kasper Hansen

Kasserer, Bestyrelsesmedlem

Kontakt:
Mail: kasperhansen2000@hotmail.com
Telefon: 23433083

Katrine Bøtker Laursen

Katrine Bøtker Laursen

Bestyrelsesmedlem

Kontakt:
Mail: katrine_laursen@live.dk
Telefon: 30706654

Marie Louise Lage Jørgensen

Marie Louise Lage Jørgensen

Bestyrelsesmedlem

Kontakt:
Mail: ml.lj@live.dk
Telefon: 20717775

Agnete Fjord

Agnete Fjord

Suppleant

Kontakt:
Mail: agnete.fjord@gmail.com
Telefon: 61694320

Cecilie Skøtt

Cecilie Skøtt

Suppleant, Medlemsadministrator

Kontakt:
Mail: cecilieskott@gmail.com
Telefon: 28305071

Henriette Louise Bentzen

Henriette Louise Bentzen

Årgangsrepræsentant E18

Kontakt:
Mail: henriette.bentzen@gmail.com
Telefon: 21950505

Mads Gammelgaard

Mads Gammelgaard

Årgangsrepræsentant F19

Kontakt:
Mail: gammelgaardmads@gmail.com
Telefon: 26250048

Malthe Fidel Falkenstjerne

Malthe Fidel Falkenstjerne

Generalsekretær, Aarhus

Kontakt:
Mail: malthe.f@hotmail.com
Telefon: 30338011

Martha Møller Madsen

Martha Møller Madsen

Generalsekretær, Aarhus

Kontakt:
Mail: m-3@live.dk
Telefon: 23662163

Signe Willer-Hansen

Signe Willer-Hansen

Generalsekretær, København

Kontakt:
Mail: signewiller@icloud.com
Telefon: 31324212

Liv Westphal Lansner

Liv Westphal Lansner

Generalsekretær, København

Kontakt:
Mail: livwestphallansner@gmail.com
Telefon: 60159687

Elisabeth Bergstrand

Elisabeth Bergstrand

Årgangsrepræsentant E19

Kontakt:
Mail: elisabeth_bergstrand@hotmail.com
Telefon: 42442014